Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spolupráce

O co mají lidé zájem :
- pracovat z pohodlí svého domova
- pracovat hlavně přes internet
- pracovat pouze pár hodin, nejlépe maximálně hodinu - dvě denně
- vydělat co nejvíc peněz za minimální úsilí
- pravidelný měsíční příjem bez ohledu na to, zda jste předešlí měsíc pracovali, nebo ne
- trávit čas se svou rodinou
- jezdit na dovolenou aspoň 2 x za rok
- mít finanční nezávislost

O co lidé zájem nemají:  
- platit registrační a školící poplatky
- neustále hledat nové lidí do systémů
- pořád se doprošovat a přemlouvat zákazníky, aby si koupili jejich ,,nejlepší“ produkt, který se vlastně prodává sám
- nechtějí mít nad sebou nadřízeného, nebo šéfa, který jim koordinuje práci, tedy i život
- omezovat se ve svém finančním rozpočtu
- pracovat v terénu
- předvádět produkty u zákazníka a narušovat tak jeho soukromí
- oslovovat lidi na ulici

Brown Gold má zájem o spolupráci s lidmi, kteří mají chuť pracovat, kteří znají svou hodnotu a chtějí být podle toho také náležitě oceněni.

Nabízíme pracovní příležitost s nadstandardním ohodnocením a to vše pouze prostřednictvím internetu. Využijte možnost pracovat pro silnou a dynamicky se rozvíjející společnost.

Nic nenabízíte ani neprodáváte.  

 

Jak funguje náš systém.

Vaše spolupráce spočívá výhradně a pouze v šíření jména Brown Gold jednoduchým aktivováním a používáním výkonného internetového nástroje, který Vám bude zaslán hned po první platbě Vaší objednané kávy. Nic víc dělat nemusíte. Za každého nově získaného zákazníka, případně spolupracovníka, který si objedná a samozřejmě uhradí příslušnou částku za svoje objednané zboží (kávu), Vám připíšeme jednorázově 20,- Kč, které Vám budou odeslané na Vaše číslo účtu vždy do 10. dne následného kalendářního měsíce.

Náš systém funguje velmi jednoduše. Za každého nově registrovaného člena, případně nově registrovaného spolupracovníka přímo pod Vás, který si objedná a samozřejmě uhradí příslušnou částku za svoje objednané zboží (kávu) v aktuálním měsíci, se Vám postupně aktivují úrovně, prostřednictvím kterých získáváte svůj dlouhodobí pasívní příjem. Tento systém není, jak si mnozí lidé myslí o získávání nekonečného množství lidí do svých struktur, ale pouze o duplicitě propagování BG jména. To znamená, že nejdřív děláte reklamu Vy (tedy Váš výkonný internetový nástroj), pak ji dělají lidé pod Vámi a takto to funguje celých 6 úrovní pod Vámi = pasivní příjem. Vaši první úroveň o šesti lidech stačí vybudovat pouze jednou! S naším výkonným internetovým nástrojem, je to otázka několika dnů nebo měsíců, vše záleží na vaší aktivitě.

 kava.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář